Hakkımızda

Türkiye ekonomisinin lider kuruluşları arasında yer alan Çukurova Grubu, Cumhuriyet’in kuruluşundan bu yana Türkiye’nin gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Köklü geçmişinde tarımdan inşaata kadar farklı sektörlere çözümler üretmeye ve değer katmaya devam eden Çukurova, iddialı stratejik hedeflerini gerçekleştirmek amacıyla faaliyet alanını genişletme kararı alarak, tüm girişimlerine, gücünü gelişim ve yenilikçilikten alan bir yaklaşımla yön vermektedir.

Değişen dünya ile birlikte verimliliğini ve rekabet gücünü arttırmak için dijitalleşme ve yeni teknolojiye odaklanan Çukurova, iş ortağı olarak gördüğü müşterilerinden aldığı enerji ile İzmir, Tarsus ve Mersin fabrikalarında üretimlerini aralıksız sürdürmektedir.

Kendi lisansıyla ürettiği Bekoloder, Yükleyici, Ekskavatör, Forklift, Jeneratör, Yürüyüş Takımı, Kazıcı ve Delici uçları, ÇUKUROVA, CLIFT VE ÇİMSATAŞ markaları altında müşterileriyle buluşturmakta ve satış sonrası hizmetlerini başarıyla yerine getirerek fark yaratmaktadır.

Dijitalleşme çağında, uluslararası konumlanmanın, başarı ve büyümenin ön koşulu olduğu bilinciyle hareket eden Çukurova, Türkiye’nin öncü ve lider kuruluşları ile Yerli Sanayi ve Türk mühendisliğine güç katarak, ürün çeşitliliği ile yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine ve iş ortaklarına farklı sektörlerde iş birliği imkanı da sağlamaktadır.

Türkiye’deki ve yurt dışındaki girişimlerinde, lider uluslararası şirketlerle uzun soluklu ve karşılıklı kazancı hedefleyen ilişkiler kurmakta, Finansal büyüme, teknik bilgi paylaşımı ve ilgili sektörlerde uzmanlık kazanılmasını hedefleyen bu iş birlikleri sayesinde, dünyadaki birçok bölgeye en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmayı başarmaktadır.

Her geçen gün artan üretim kapasitesi ile uluslararası iş birlikleri gerçekleştiren Çukurova, Türkiye ekonomisine katma değer yaratmaya devam edecektir.

ÇUKUROVA I Gücü Uzaklarda Aramayın

80 +

TECRÜBE

150 +

DENEYİMLİ KADRO

10643 +

MEMNUN MÜŞTERİ

× CANLI DESTEK